КУДИ ЗНИКАЄ МАЙНО ПІСЛЯ ОБШУКУ ПІДПРИЄМСТВА?

15.02.2017

Оскільки єдиним чого боїться корумпована машина податкової міліції є публічний розголос, хочу розповісти про чергове знущання над законом в їхньому виконанні.

Цього разу під гарячу руку попало ТОВ “Мега Ленд”, яке займається торгівлею систем опалення та водопостачання.

В 2014 р. під час проведення обшуку податковою міліцією у товариства було вилучено сантехнічні вироби вартістю 6 млн грн, серверне обладнання та ноутбуки. За повернення речей вимагався хабар, який ТОВ “Мега Ленд” відмовилося платити.

Детальний опис проблеми у статті директора підприємства за посиланням.

В 2016 р. тиск на підприємство припинився, а кримінальне провадження було закрито.

Попри це, вилучене ще в 2014 році майно, податкова міліція досі не повертає, повністю ігноруючи рішення суду, яким зобов’язано повернути майно підприємству.

За інформацією підприємства повертати вже і немає що. Все давно розкрадено. Цю інформацію частково підтверджує і сама ДФС вказуючи, що:

1) В 2014 р. частина сантехнічних виробів були передані на відповідальне зберігання завідуючому складом ТОВ “Мега Ленд”. Проте, під час інвентаризації встановлена відсутність цього майна. Тобто, на думку ДФС України, підприємство саме себе обікрало. Втім, в такій позиції є один прорахунок – ще навіть до проведеного обшуку цей завскладом був звільнений з підприємства, отже жодним чином не міг прийняти на зберігання це майно.

2) Інша частина сантехнічних виробів були передані на відповідальне зберігання ТОВ “ТК “Топ Логістик Плюс”. Чим керувався слідчий приймаючи таке рішення залишається загадкою, адже ст. 100 КПК та Постанова КМУ від 19.11.2012 р. № 1104 не передбачають можливості передачі вилученого майна на зберігання іншим підприємствам.

На даний час ТОВ “ТК “Логістик Плюс” нібито відмовилось допускати слідчого податкової міліції до складського приміщення де зберігається вилучене майно і вже розпочато кримінальне провадження за невиконання ухвали слідчого судді.

За інформацією скаржника, ТОВ “ТК “Логістик Плюс” відмовляється повертати майно, оскільки податкова міліція повинна оплатити 400 тис грн за його зберігання.

Якщо відверто, то таку ситуацію важко навіть уявити. Тобто слідчий приїхав, постукав у двері, його не пустили і він собі спокійно повернувся назад на роботу? Погодьтесь, смішно.

3) Серверне обладнання та ноутбуки, які знаходилися в камері зберігання податкової міліції Деснянського р-ну м. Києва, також було розкрадено. Наразі проводиться службова перевірка.

Це яскравий приклад того, як податкова міліція, очолювана Сергієм Біланом, захищає не економічні інтереси держави, а виключно кишені своїх співробітників.

Нам залишається тримати справу на контролі та не дозволити спустити все на гальма. А поки будемо добиватися повернення того майна, що залишилося та компенсації вартості розкраденого.

З листами ДФС України щодо ситуації з ТОВ “Мега Ленд” можна ознайомитися за посиланням.